Star Conflict TR

Instant Deals

Star Conflict Uzay Simülasyonu Oyunu

Star Conflict, oyuncuları geniş çaplı bir gezegenler-arası çarpışmaya katılan elit pilotların rolüne sokan, aksiyon dolu bir devasa çok oyunculu uzay simülasyonu oyunudur. Star Conflict, Gaijin Entertainment ve Star Gem firması tarafından geliştirilen atıcılık ve aksiyon içeriğine sahip bilim kurgu temalı bir MMO oyunudur. Oyunda bir uzay gemisini kontrol edip; takım, bölge kapma ve bireysel savaşlara katılabiliyoruz. Star Conflict şu an piyasada ki bilim kurgu temalı ücretsiz oyun boşluğunu doldurmaya niyetlenmiş ve bunu yapabileceğini açık betası ile tüm oyunculara duyurmuş bulunmaktadır.

Uzak gelecekte geçen Star Conflict, Gaijin tarafından yayınlanan bilimkurgu temalı bir MMO oyunudur. Fantastik ögelerle donatılmış olan oyunda sahip olduğunuz uzay gemisiyle galaksiler arası yolculuk yapıyor ve yıkıcı savaşlara katılıyorsunuz. Mobil oyun oyna Empire, Federation ve Jerico olmak üzere 3 farklı oluşumun bulunduğu oyunda dahil olduğunuz oluşumun egemenliği için mücadele etmeniz gerekiyor.

Bakım/tamirat, savaş ve taşıyıcı gibi farklı silah ve teknik özelliklere sahip 6 ayrı gemi tipi bulunan Star Conflict’te yönetmekte olduğunuz gemiyi en ince ayrıntısına kadar özelleştirip geliştirebiliyorsunuz. İttifak sistemi sayesinde farklı oyuncularla bir arada hareket etmenize olanak sağlayan oyun kendi filonuzu kurma imkanı da veriyor.

Star Conflict Oyunun Özellikleri

Parmaklarınızın ucunda bir Filo

Çevik gözcü gemilerinden ağır firkateynlere kadar silahlar ve roketlerle dolu çeşitli savaş gemilerini komuta edin. Zamanla kendi filonuzu komuta edebilirsiniz.

Uzayda hayatta kalma mücadelesi

İstasyondan kalkıp kadim uzaylı ırkı tarafından istila edilmiş olan uzay kolonilerinde seyahat edebilirsiniz. Görevler tamamlayabilir, değerli eşyalar toplayabilir, modüller ve gemiler üretebilir, tanıştığınız diğer oyuncularla savaşabilir ya da korsanlara ve uzayın derinliklerinden gelen kötücül uzaylılara karşı takım kurarak direnebilirsiniz.

Yolunuzu Seçin

Her gemi, bölge araştırması, gölgelerde saklanarak düşman avlama ya da müttefiklerden destek alma gibi stratejik görevlerde kullanılabilir. Etkileyici silah ve aygıt yelpazesinin yanı sıra eşyalar ve gemiler üretebilme fırsatı size bunda yardımcı olacak.

Bizim Tarafımızda Değilsen, Bize Karşısın Demektir!

Elit pilotlardan oluşan ölümcül bir tabur oluşturmak için arkadaşlarınızla ittifak kurun. Diğer oyuncularla savaşın, PVE görevlerini tamamlayın. Birlik oluşturun ve bölgeleri kontrol altına almak için savaşlara katılın. Evrenin tarihine adınızı yazdırın.

Tecrübe ve Yetenek Kazanın

Yeteneklerinizi geliştirin, özel yetenekler oluşturun ve taktiklerinizi mükemmelleştirin. Var gücünüzle savaşa dalabilir, uzak mesafeden gizlice operasyon yapabilir ya da düşmanlarınıza saklanarak yaklaşıp onlara ölümcül bir darbe vurabilirsiniz — stratejiniz size kalmış!

Star Conflict Hikayesi

İlk koloniler dünyayı terk edeli üç bin yıl geçti. Galaksi artık saldırgan yıldız imparatorlukları ve bağımsız gruplar arasında bölünmüş durumda. Galaksinin uzak bir köşesinde — Sektör 1337, ölülerin bölgesi — terkedilmiş bir dünya bulunuyor. Burada kısa süre önce büyük bir uzaylı medeniyetinin harabeleri keşfedildi. Devasa fabrikalar ve büyük şehirler çürümekte. Zamanında devasa savaşların yapıldığı alanlarda gemi parçaları yatıyor. Mobil oyunlar Ancak tek bir canlı bile yok. Her şey gizemli bir afet, bu sektördeki tüm yaşamı yakıp kül eden anormal bir sarsıntı, tarafından yok edildi.

Bu insanlığı, Evren’in yeni “sahibi”ni durdurmadı. Paralı askerler ve maceracılar, tehlikeye aldırmadan, harabeleri araştırıp, terkedilmiş eserleri yağmalamak için sektöre akın ettiler. İyi silahlanmış keşif birliklerinin üyeleri dahil birçoğu kayıplara karıştı ama geri dönmeyi başarabilenler emsalsiz zenginlikleri açığa çıkardılar. Böylece yağmacılar buraya gelmeyi sürdürdü, Uzaylıların kayıp hazinelerini bulmak ve onlar uğruna savaşmak için.

 

PVP ve PVE için koskoca bir dünya!

 

 • Onlarca uzay mekanında PVP savaşları
 • Grup ya da tek tabanca takılanlar için PVE görevleri
 • Geniş PVP ve PVE olanağı sunan eşsiz sandbox modu
 • Birliklerin iktidar savaşı
 • Çeşitli türleri ve işlevleri olan yüzden fazla gemi
 • 9 taktiksel rol, yüzlerce modül ve modifikasyon olanağı
 • Modül ve gemi üretimi!

Star Conflict Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 X2
 • System RAM: 1 GB
 • Video card: Pixel Shader 3.0 compliant, 512 MB (Nvidia GeForce 260 GT or better)
 • Sound Card: DirectX 9.0c compatible
 • Hard Drive: 2 GB
 • Radeon X700 – X850 and lower (X850, X800, X700, 9550, 9200…)
 • GeForce 5 and lower (5950, 5600…)
 • Intel GMA (GMA 500, GMA 600…)
 • Radeon x1000 (X1800, X1900, X1950…)
 • Intel HD Graphics (2000, 3000)

 

Star Conflict TR
Star Conflict TR
We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Instant Deals
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare